Kullanıcı Adı: Şifre:

::: YARDIM ve DESTEK:::

Sistemimizde herhangi bir işlem yapmak için üye olmaniz gerekmektedir.

ÜYELİK

1) Nasıl üye olabilirim?
Yukarıda menümüzde bulunan "Yeni Üyelik" linkine tıklamanız ve formu doldurduktan sonra e-posta hesabınıza gelecek olan doğrulama kodu ile üyeliğinizi aktifleştirmeniz yeterlidir.

2) Üyelik başvurusu yaptım ancak doğrulama kodum gelmedi ?
Doğrulama kodunu içeren e-postamız, "junk mail" "bulk mail" "önemsiz posta" klasörlerine gelmiş olabilir. Bu klasörlerinizi kontrol ediniz.
Geçerli e-posta adresi yazdıgınızdan emin olunuz. Sorunun devamı halinde lütfen "destek@oemturk.com" adresıne e-posta ile başvurunuz...

3) Parolamı unuttum ?
Üye giriş butonunun yanındaki "?" butona basarak, sisteme üye olan e-posta adresini girip parolanızı yeniden isteyiniz.

İLAN VERME/DÜZENLEME/SİLME

1) Nasıl ilan vereceğim ?
Sisteme üye girişi yaptıktan sonra sağ yukarıdaki menüden "İlanlarım" linkine tıklamanız sonucu açılacak olan "İlanlarım" sayfasındaki "Yeni ilan ver" linkini kullanmanız yeterli.
Vereceğiniz ilanın türünü seçtikten sonra detaylarını girmenizin ardından, ürüne ilişkin resim eklemek için önce "gözat" butonuna basıp resmi bilgisayarınızda bulmanız ve ardından "yükle" butonuna basıp bu resmi sitemize yüklemeniz gerekmektedir.
Eğer resimsiz ilan verecekseniz bu adımı doğrudan atlayabilirsiniz.
Varolan ilanlarınızı düzenlemek için yine "İlanlarım" linkini kullanarak, düzenlemek istediğiniz ilanın yanındaki "düzenle" linkine basmanız yeterlidir.
İlan silmek için ise "Sil" linkini kullanabilirsiniz.

Dikkat: Silinen ilan geri gelmez...

İILANLARA BAŞVURU YAPMA / GELEN BAŞVURUYU CEVAPLAMA

1) İlanlara nasıl başvuru yapabilirim?
Üye iseniz üye girişi yaptıktan sonra bahsi geçen ilanın detaylarına girmeniz ve "Teklif ver" linkini tıklamanız yeterlidir. Aynı sayfada altta bir mesaj kutusu açılacak ve ilan sahibine iletilmek üzere sizin mesaj yazmanıza imkan verecektir.

2) İlanıma gelen başvuruları nasıl cevaplar/silerim?
Bu işlemler için ise "Mesajlarım" linkini kullanabilirsiniz. Gelen mesajlari cevaplayabilir veya silebilirsiniz.

Daha fazla destek için destek@oemturk.com adresine e-posta gönderebilirsinizOEMTURK™ ©2007 bir KOBiPARK Teknoloji Hizmetidir. | Şu an siteyi 3 ziyaretçi geziyor. | Kullanım Şartları ve Gizlilik Sözleşmesi | XHTML 1.0 | Google Kayıt ve Reklam